fbpx

Hakkımızda

2004 yılından beri “Medikal Estetik, Dermatolog ve Plastik Cerrahi” branşlarına, güzellik ve anti aging uygulamaları için, en seçkin ve kendi alanında tek olan ürünleri sağlamaktayız. Bu site ile de, yılların tecrübesini ve seçkin ürünlerimizi, bireysel müşterilerimiz ile buluşturmayı hedefledik.

Başarımız; güvenli, özellikli ve etkin ürünler, iyi eğitim, yoğun ve kullanışlı bilgi akışı, karşılıklı güven, müşterilerimiz için satış odaklı projeler ve en önemlisi işimizi severek yapmaktan gelmektedir.

Ekson Farma ailesi olarak; gücümüzü çalışanlarımızdan alıyoruz ve bu anlayışla insan kaynağına değer katan, geliştiren, destekleyen sistemler kurmayı; sektörde en çok tercih edilen kurumlardan biri olmayı hedefliyoruz!

 

EKSON FARMA AİLESİ OLARAK;

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

Çalışanlarımız için, adil, saygılı bir iş ortamı sunmak,

Müşterilerimizin beklentilerini kaliteli ve sürdürülebilir hizmet ile karşılayarak, güvenilir ve uzun dönemli stratejik iş ortağı olmak,

İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye saygılı olmak ve yarınlarımıza yaşanabilir bir çevre bırakmak.

Kanunlarımıza ve yasal düzenlemelere titizlikle uymak

Müşterilerimize ait bilgileri, kayıtları  gizli tutmak,  ve ancak kendi bilgileri dahilinde kullanmak,

Piyasaya verdiğimiz her ürünün ileri teknoloji ile üretilmiş ve aging uygulamarında kendi alanında TEK olması.

VİZYONUMUZ

Müşteri ve çalışan  memnuniyetini temel prensip kabul ederek, Türkiye kozmetik pazarına, en son teknolojik gelişmeleri içeren, sağlıklı ve güzel yaş almamızı sağlayan,  ürünleri sunmak ve Ekson Farma firmasını tercih çözüm ortağı haline getirmektir.

WhatsApp ile sor
X